Online řešení na míru

Máš svůj byznys a potřebuješ pomoct se zviditelněním v online světě? Jsi tu správně!


Sociální sítě

Sociální sítě mají dnes zásadní postavení ve světě médií. Slouží jako zdroj informací. Teď už jen ho využít. Doporučím a nastavím ti tvé kanály tak, aby tvé podnikání využilo potenciálu. Klidně i pravidelně.

Webové stránky

Podnikáš a nemáš k tomu web? Zásadní chyba! Teď je ten správný čas na to, abys zazářil i na internetu. Jednoduché stránky zařídím snadno a tak, že ani ty nebudeš mít problém je ovládat.

Zbytečnosti stranou

Máš pocit, že jsou některé věci zbytečné a nákladné? Tomu rozumím, a proto bych na začátek navrhl zkusit malou kampaň nebo jen nastavit vše tak, abychom věděli, jaká investice dává smysl.


O mně

Proč tohle dělám? Je to jednoduché. Rád pomáhám a dělám věci, které jsou vidět. Odměnou za to je spokojenost na obou stranách.

Svět online sleduji delší dobu a věnuji se mu již několik let aktivně. Trendy se mění každým dnem a to mě na tom nejvíc baví. Stoupá tím počet možností, které se dají kreativně využít.

Má zkušenost pramení z mediální agentury, ze které čerpám dodnes. Spolupracoval jsem s klienty jako Avon Cosmetics, Lidl, Lindt, Mars, Shell, Unipetrol, nebo Vitana. Každá zkušenost mě posunula o krok dál a věřím, že je stále co objevovat.

Půjdete do toho se mnou?


Reference

Reklamní agentrua OffSign
Kavárna Cottee
Klub na Bílince
Music bar Dílna

Zanech stopu

Napiš mi na pavel@online-reseni.cz nebo využij formulář níže.